Przyjedź, Tatry czekają na Ciebie. Przyjedź, usiądź na kamieniu, poczuj magię tego miejsca - już zawsze będziesz tu wracał. :) 

Przewodnik TPN

Monika Buźniak

              Tatry polskie i słowackie
              Podtatrze polskie i słowackie
              Pieniny
              Pilot wycieczek

    Kontakt:      +48 695-418-247
                       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 "Myślę, że ta praca to wiele różnych funkcji, które elastycznie należy dopasowywać do oczekiwań klienta. Trzeba zapewnić bezpieczeństwo grupie, przekazać wiedzę o Tatrach, przekazać własną pasję i zachwyty. Turyście ma być na górskim szlaku miło i przyjemnie.... "

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nauczycielom, pilotom grup czy osobom duchownym nie wolno samodzielnie prowadzić wycieczek, nawet do sąsiadujących z Zakopanem dolin reglowych i terenów położonych powyżej 1000 m n.p.m. Wycieczki nie mające licencjonowanego przewodnika są zawracane ze szlaków. Wynajęcie licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego to koszt od 250 zł wzwyż, zależnie od trasy wycieczki. Przed wynajęciem przewodnika górskiego warto sprawdzić jego kwalifikacje. Przewodnik powinien posiadać legitymację przewodnika tatrzańskiego, pozwolenie od marszałka województwa małopolskiego na wykonywanie przewodnictwa oraz opłaconą na dany miesiąc i rok legitymację TPN-u.